Ďalšia výhra v príprave

V poslednom plánovanom prípravnom stretnutí sme v domácom prostredí privítali treťoligistu MFK Snina.

V chladnom a veternom počasí sme nastúpili proti súperovi, s ktorým sme sa ešte v minulej sezóne stretávali v tretej lige. Slavoj sa dostal do vedenia v 23.minúte, keď hlavný arbiter ukázal na biely bod a výhodu pokutového kopu zúžitkoval skúsený Ján Novák. Prvý polčas sa skončil naším tesným vedením 1:0. V 56.minúte sme však vyhrávali už 2:0, keď sa presadil navrátilec Junior. Hosťom sa podarilo skorigovať zásluhou Vyshnevskyiho a uzavrieť skóre zápasu na konečných 2:1.

V 10 prípravných zápasoch sme tak zvíťazili až 9-krát, porážku sme utrpeli iba od fortunaligových Michaloviec. Celkovo sme zaznamenali až 25 gólov, o ktoré sa postarali 7 rôzni hráči. Defenzíva sa prezentovala dobrým dojmom, keď lopta prešla za chrbát našich gólmanov iba 6-krát.

5. Emil Lukáč, Jozef Vajs – 1 gól

Ako sme už informovali prvé jarné kolo je preložené a naši futbalisti sa tak predstavia až 9.marca na ihrisku Lokomotívy Košice. V prípade zmeny programu Vás budeme včas informovať.