S Lokomotívou Košice sme prehrali 2:0

Včera nastúpili trebišovskí futbalisti pod vedením nového trénera Škrlíka na prípravný zápas proti súperovi Lokomotíva Košice. V zostave sa objavilo viacero nových mien, ale prehrali sme 2:0.

Na ihrisku v Moldave nad Bodvou sme sa postavili proti tretiemu celku druhej najvyššej súťaže a prvý polčas vyzeral byť vcelku vyrovnaný. Po polčasovom prestriedaní sa však Loky dostala na koňa a dvoma gólmi zvrátila zápas na svoju stranu.

Nový tréner Slavoja, Jozef Škrlík, ktorý sa s novým mužstvom zohráva a spoznáva, pre klubový web povedal: „Na lavičke Slavoja mám za sebou tri prípravné zápasy, ktorých výsledky nie sú uspokojivé, nakoľko sme všetky tri zápasy prehrali. Po mojom príchode nebol káder v poriadku, momentálne skúšame nových hráčov. V zápase s Lokomotívou dostal príležitosť Princz z dorastu.“

Podľa trénera Škrlíka bol minimálne prvý polčas súboja s Lokomotívou Košice vyrovnaný, potom sa však ukázala lepšia príprava na strane košického celku. Avšak Škrlík zdôraznil, že ak chceme postúpiť, práve takýchto silných súperov v príprave potrebujeme.

„Pred ostrým štartom nás čaká veľa práce. Káder treba dostatočne dobre vyskladať, navyše je škoda, že v Trebišove nie sú dobré tréningové podmienky. Veľmi citeľne nám chýba umelý trávnik,“ uzavrel.

FC Lokomotíva Košice – Slavoj Trebišov 2:0 (0:0)

Zostava Slavoj Trebišov: Kolbas (46. Giertl) – Patkanóci (87. Princz), Capko, Šuľák, Kražel, Ruskovský (7. Kulich, 46. Mujković), Dragula (62. Pačuta), Iefremov (46. Opiela), Kuhajdík, Jacko (87. Vereb), Lorinčák (46. Junior).

Image may contain: one or more people and outdoor

Image may contain: one or more people, people playing sports, stadium and outdoor

Image may contain: outdoor

Na najbližší prípravný zápas nastúpime už 18. februára proti MFK Slovan Sabinov.