Slavoj neuspel ani v Bardejove

Po najtesnejšej domácej prehre s Lokomotívou Košice sa naši chlapci predstavili na horúcej pôde Partizána Bardejov.

Naši futbalisti nezačali stretnutie dobre a už v úvodných minútach zápasu sme súpera pustili do obrovských šancí. Úvod sme ako tak prečkali, ale prišla 11.minúta a Partizán sa ujal vedenia po individuálnej akcii Hamuľaka. Hra sa  však postupne vyrovnala. Slavoj sa snažil o vyrovnanie a v 36. minúte po rohovom kope vyrovnal na 1:1 Dominik Lukáč. Bol to vôbec premiérový gól našich v tejto sezóne na súperovom ihrisku. Domáci si však vypracovávali množstvo šancí a jednu z nich využili tesne pred koncom 1.polčasu. Hamuľak sa pohral s obrancami hostí a nekompromisnou delovkou poslal loptu za Giertlov chrbát. V 2.polčase sa opakoval scenár z toho úvodného. Bardejovčania si stále vytvárali šance, ktoré nedokázali pretaviť v gól a naši sa naopak snažili o vyrovnanie. Úsilie však končilo pred pokutovým územím alebo ľahké lopty do šestnástky s prehľadom pozbieral hosťujúci brankár. Do konca zápasu sa už skóre nezmenilo a naši futbalisti si tak pripísali 3.porážku v rade o jediný gól.

Pozápasové slová nášho trénera Vladimíra Rusnáka : „V prvom rade blahoželám domácim k víťazstvu. Dali o gól viac a zaslúžene vyhrali. Nám sa potvrdil scenár z predchádzajúcich zápasov. Vedeli sme o sile Bardejova a boli sme na nich dobre pripravení. Len to čo sme si povedali v kabíne, tam aj ostalo. Domáci nás v úvode zaskočili. Vytvorili si tri vyložené šance. My sme nerobili to, čo sme mali. Odkopávali sme lopty a viazla kombinácia. Čo ma najviac mrzí je to, že sme neboli horším mužstvom, ale robili sme hrubé chyby v obrane. Pri všetkej úcte k domácim musím povedať, že drvivá väčšina šancí domácich bola po našich hrubých chybách. Bez tých chýb by bol možno aj iný výsledok. Ale to je náš problém.“

5.Kolo : Partizán Bardejov – Slavoj Trebišov 2:1 (2:1)
G : 36. Lukáč.
ŽK : 1. Lukáč, 57. a 89. Pa. Šuľák a 72. Bellás.
ČK : 89. Pa. Šuľák (po 2 ŽK).
Diváci : 703
Zostava Slavoj Trebišov : Giertl – Bellás, Kražel (73. Vojtek), Pa. Šuľák, P. Kolesár, J. Kolbas (C), Junior (75. Jacko), Antonov (63. Maník), Ruskovský, Vajs, Lukáč.

Najbližšie sa predstavíme na domácom trávniku v prvú septembrovú nedeľu o 17:00. Do Trebišova pricestuje MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Poďme spoločne pomôcť našim chlapcom na ceste za dôležitými bodmi.