Slovnaft Cup už bez nás

V 3.kole Slovnaft Cupu si náš Slavoj zmeral sily s popredným treťoligovým celkom ŠK Odeva Lipany. Po vysokej prehre v Žiari nad Hronom sme neuspeli ani tentokrát.

Trebišovským futbalistom sa zatiaľ na súperových ihriskách nedarí. Jediný triumf v aktuálnom ročníku zaznamenali v 2.kole Slovenského pohára na pôde FK Demjata. Náš dnešný súper ešte donedávna hrával II.ligu, momentálne sa nachádza v popredí 3.ligy a aj preto v domácom prostredí ho bolo možné považovať za mierneho favorita.

A už v 13.minúte sa Lipania dostali do vedenia zásluhou Adriána Leška. Po pol hodine hry sa opäť presadili domáci a zvýšili na rozdiel dvoch gólov. Naši v prvom polčase neskórovali, inkasovali iba 2 žlté karty a po 1.polčase tak spokojnosť bola na strane domácich.

Snaha o zdramatizovanie stretnutia sa skončila v 62.minúte, keď Filip Vojtek dostal druhú žltú kartu a následne bol vylúčený. Domáci futbalisti boli na koni a víťazstvo si poistili v 69.minúte, keď sa opäť presadil Adrián Leško.

Futbalisti Slavoja tak ani v tomto roku neprekročili svoj tieň z posledných rokov Slovnaft Cupu a lúčia sa s ním už v 3.kole.

ŠK Odeva Lipany – FK Slavoj Trebišov 3:0 (2:0)

G: 13. a 69. Leško, 32.Vysočan

Zostava Slavoja : Kolbas, Kražel, Vojtek, Šuľák Peter (83. Ruskovský), Šuľák Pavol, Kolbas, Mujkovič, Junior (46.Jacko), Zollei (79.Starosta), Bellás, Vajs

Najbližšie sa predstavíme na domácom štadióne. V nedeľu 17.septembra od 16:00 vyzveme FK Noves Spišská Nová Ves. Dôležitý súboj, kde potrebujeme tvoju pomoc. Tak neváhaj a príď nás podporiť.