So Spišiakmi po prestrelke nerozhodne

Výkop dnešného zápasu bol netradične už o 9:00 a ak si k tomu prirátame nie práve najkratšiu cestu, tak to na príliš vábny zápas pre diváka nevyzeralo.

Predpoklady sa ale našťastie nenaplnili a o góly nebola núdza. Po 25 minútach sa vedenia ujali domáci, keď sa presadil prvýkrát Boroš. Keď už to vyzeralo, že takýmto výsledkom aj polčas skončí, tak udrel Slavoj, a to hneď dvakrát. V 40. minúte dal gól Matúš Lorinčák, ktorý sa ukazuje vo výbornom svetle a presadil sa aj v treťom zápase do ktorého nastúpil v drese Slavoja, takže to vyzerá tak, že hľadanie gólového útočníka sa podarilo. Hneď o dve minúty naňho nadviazal náš Brazílčan Junior a zrazu sme boli na koni.

Druhý polčas sme začali najlepšie ako sa dalo. Hneď po ôsmych minútach od prestávky sme navýšili svoj náskok, strelcom gólu bol Lukáš Kulich. Namiesto udržiavania pohodlného náskoku, sme však pokračovali v ofenzívnej snahe a to sa vypomstilo vo výsledku. Aj domáci strelili dva zlepené góly, konkrétne v 56. a 59. minúte. Strelcom bol opäť Boroš, ktorý skompletizoval hetrik. Do konca zápasu sa už žiadna šanca neskončila gólom, a tak sa súperi rozišli po remíze, ktorá však určite nikoho nenudila.

Ďalší prípravný zápas odohrá Slavoj v stredu 13.júla so štvrtoligovou Kalšou.

FK Spišská Nová Ves – Slavoj Trebišov 3:3 (1:2)
G: 25.,56.,59. Boroš – 40. Lorinčák, 42. Junior a 53. Kulich
Zostava Slavoj Trebišov : Giertl (46. Kolbas) – Pačuta, Olah, Šuľák, Kražel, Kulich (66. Vereb), Capko, Junior, Jacko (46. Trajkovski), Ruskovský, Lorinčák.