V druhom prípravnom zápase remíza so Spišskou Novou Vsou

Slavoj v sobotu nastúpil na druhý prípravný zápas. Po prehre s prvoligovými Michalovcami sa predstavil v Spišskej Novej Vsi. Domov sa vrátil s remízou 2:2.

Tréner Martin Urban zhodnotil prvý polčas prípravného zápasu ako veľmi zlý. Hráči vstúpili do zápasu bez akejkoľvek koncentrácie, nebránili a výsledkom boli dva góly v našej sieti.

Našťastie sa prístup hráčov so začiatkom druhého polčasu zmenil. Pristúpili k zápasu zodpovednejšie a boli lepším mužstvom. Zásluhou Vladimíra Kražela a Matúša Lorinčáka, pre ktorého to bol druhý gól v druhom prípravnom zápase tak zachránili aspoň remízu 2:2.

Image may contain: 1 person, playing a sport and outdoor

FK Spišská Nová Ves – Slavoj Trebišov 2:2 (2:0)

G: 77. Kražel a 86. Lorinčák
Zostava Slavoj Trebišov : Kolbas – Pačuta, Capko, Šuľák, Kražel, Ruskovský, Opiela, Junior (46. Mujković), Jacko (67. Vereb), Lorinčák, Kuhajdík

Ďalší prípravný zápas s maďarským mužstvom Talia odohrajú naši chlapci už zajtra. Následne nás v sobotu čakajú Krompachy. O výsledkoch a priebehu zápasu budeme informovať. Sledujte náš web a facebook.