V predposlednom prípravnom zápase sme porazili Vranov

Prvýkrát v rámci zimnej prípravy na jarnú časť 2.ligy sme odohrali prípravný zápas mimo domácej umelej trávy.

V sobotu 17.februára sme si zmerali sily s treťoligistom zo susedného Vranova. Zápas sa odohral na hlavnom štadióne vo Vranove nad Topľou. V prvom vyrovnanom polčase sme gól nevideli a do kabín sa tak šlo za nerozhodného stavu 0:0. Hneď na začiatku druhého polčasu sa podarilo presadiť kapitánovi Kolbasovi a Slavoj išiel do vedenia. V ďalších minútach už gól nepadol a naši futbalisti sa tak tešili z najtesnejšieho víťazstva 1:0.Potešiteľným faktom končiacej sa prípravy je, že v posledných 8 zápasoch sme inkasovali len jediný gól.

Fotka Slavoj Trebišov.

9.PZ: MFK Vranov nad Topľou – Slavoj Trebišov 0:1 (0:0)
Gól: 47.Kolbas
Zostava: Giertl – Starosta, Pa. Sulak, Rota, E. Lukac, Osmanovic, Mujkovic, J. Kolbas, Novak, Falck Pena, Vajs.
Striedali: E.Kolbas, Pe.Šuľák, Vojtek, Kražel, Jacko, Cekaj.

Najbližšie stretnutie odohráme v sobotu so Sninou. O mieste a čase konania tohto zápasu Vás budeme informovať prostredníctvom facebookovej stránky a taktiež našej webovej stránky.