Víťazstvo so Stropkovom

Už v poradí 5.prípravný zápas pred novou sezónou 2.ligy odohrali naši futbalisti v sobotu 7.júla, keď si zmerali sily s MŠK Tesla Stropkov.

Stretnutie medzi popredným treťoligistom a naším Slavojom bolo bohaté na góly. Skóre zápasu po polhodine hry otvoril skúsený Ján Novák a poslal náš tím do vedenia. Ten istý hráč v 36.minúte zvýšil už na 2:0 z nášho pohľadu a zdalo sa, že dnešný zápas bude jednoznačnou záležitosťou. Domácim sa však už o 3 minúty na to podarilo streliť kontaktný gól a po prvom polčase sme tak viedli 2:1.

Po zmene strán dostali priestor v našom tíme ďalší dvaja noví hráči – brankár Stanislav Pella a kapitán treťoligových Krompách Juraj Kamenický. V druhom polčase sme si na gól museli počkať až do 83.minúty, kedy sa v druhom zápase po sebe presadil Vincent Kopín. V úplnom závere stretnutia sa domácim futbalistom ešte podarilo znížiť a stanovili tak konečný rezultát na 2:3.

MŠK Tesla Stropkov – Slavoj Trebišov 2:3 (1:2)
Góly: 30.,36. Novák, 83.Kopín.
Zostava Slavoja: Giertl (46. Pella) – Kražel, Lazarus, Kamenický, Starosta (46. Vojtovič), Ostapenko, Gibilov (65. Pe. Šuľák), J. Kolbas, Lukáč (46. Vasiľ), Pa. Šuľák (46. Kopín), Novák.

Najbližší prípravný zápas odohráme v stredu 11.júla o 17:00 v Čermeli s ambicióznym FC Košice. Príďte podporiť našich chlapcov!

Autor: Jakub Polák