Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Vysoké víťazstvo nad prešovskými dorastencami

Naši futbalisti sa v 3.prípravnom zápase pred jarnou časťou stretli s 1.FC Tatran Prešov U19.

Po prehre s Michalovcami a jednoznačnom víťazstve s Kalšou nás dnes čakal účastník najvyššej slovenskej súťaže medzi staršími dorastencami. Do Trebišova pricestoval celok 1.FC Tatran Prešov. Už v 5.minúte sme šli do vedenia po góle Nováka a v 20.minúte ten istý hráč zvyšoval na rozdiel dvoch gólov. Do polčasu sme si vypracovali ešte niekoľko dobrých šancí, no skóre sa už nemenilo. V druhom polčase sme prestriedali hráčov a postupne sme pridali ešte 3 góly do súperovej siete. Dvakrát sa do čierneho trafil Brazílčan Junior a jeden presný zásah si na konto pripísal kapitán Kolbas. Výsledkom bolo suverénne víťazstvo nášho Slavoja v pomere 5:0.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Najbližšie prípravné stretnutie odohráme v sobotu 27.januára od 10:00, keď na domácej umelej tráve privítame treťoligistu MFK Slovan Giraltovce. Tešíme sa na vás!