Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Pomôžte nášmu klubu kúpou permanentky na budúcu sezónu

Trebišovská futbalová renesancia pokračuje. Je zrejmé, že po etablovaní sa nového vedenia, hráčov i prístupu sa veci v trebišovskom futbale pohli správnym smerom. Cieľ pred začiatkom jarnej časti sezóny, ktorý sa niesol v štýle „zachrániť všetko, čo sa dá“ znel nereálne.

Po konci sezóny však možno spokojne konštatovať, že záchranárske práce sa úspešne ukončili na všetkých frontoch. Do nového ročníka tak Slavoj nastupuje ako klub s novou tvárou, novou identitou a novými, väčšími a sebavedomejšími cieľmi.

V prebiehajúcej príprave na novú sezónu sme ešte nevyhrali, aj keď na Spiši sme prehajdákali dvojgólové vedenie. Vo veľmi dobrom svetle sa ukazujú nové posily. Matúš Lorinčák, ktorý prišiel z Krásnej nad Hornádom sa zatiaľ trafil vo všetkých troch vystúpeniach. Aj s týmto vedomím môžeme konštatovať, že ďalšia sezóna už neprinesie starosti v podobe záchrany.

Ešte pred sezónou sa však klub rozhodol osloviť Vás, fanúšikov, bez ktorých by nemali úspechy mužstva cenu. Pomôcť nášmu klubu môžete zakúpením permanentky na domáce zápasy v budúcej sezóne. Prípadným záujemcom ponúkame 2 alternatívy.

  • permanentka na všetky domáce zápasy v sezóne 2016/2017 – 25 €
  • permanentka na všetky domáce zápasy v sezóne 2016/2017 + podsedák alebo dres Slavoja – 35 €

Pevne veríme, že sa v našich radoch nájde dostatok fanúšikov oddaných klubovým farbám a spoločnými silami pomôžeme trebišovskému futbalu ďalej a lepšie napredovať.

Záujemcovia, hláste sa na sekretariáte FK Slavoj Trebišov alebo na e-mailovej adrese slavojtrebisov@slavojtrebisov.sk

Pridať komentár