Príprava: Tesná prehra s michalovskou U19

Trebišov pod vedením nového trénera pokračuje v prípravných zápasoch. Dnes odohrali ďalší, tentokrát na michalovskom ihrisku proti MFK Zemplín Michalovce U19 .

Prvý polčas sme nezvládli

V poradí 10-ty prípravný zápas sme nezačali najlepšie. Už po 11-tich minútach sme prehrávali 1:0. Začiatok zápasu sme nedokázali správne uchopiť. Navyše, Michalovčania v 35. minúte zvýšili z penalty na 2:0.

Do druhého polčasu sme vybehli s jasným cieľom. Aspoň vyrovnať. Prvý krok k tomu urobil legionár Iefremov a znížil na 2:1. Mladíci z Michaloviec sa však nenechali odradiť a opäť sa gólom na 3:1 dostali na koňa.

Posledná desaťminútovka riadnej hracej doby však priniesla veľa zaujímavého. V rozpätí dvoch minút sa motivovaným Trebišovčanom podarilo dvakrát skórovať. Najskôr udrel v 84. minúte Boris Vereb, už o minútu na to, ho napodobnil Lukáš Jacko. Razom bolo 3:3.

Rýchly návrat do zápasu sa však našim nevyplatil, nezachránili ani bod, lebo michalovská U19 strhla víťazstvo na svoju stranu gólom v nadstavenom čase.

MFK Zemplín Michalovce U19 – Slavoj Trebišov 4:3 (2:0)

G: 66. Iefremov, 84. Vereb a 85. Jacko.
Zostava Slavoj Trebišov : Giertl (46. Kolbas) – Mujković (20. Iefremov), Dragula, Šuľák, Pačuta, Jacko, Opiela, Junior, Kuhajdík, Lorinčák, Princz (46. Vereb).

Image may contain: 5 people, people playing sports and outdoor
Image may contain: 3 people, people playing sports, child and outdoor
Ďalší prípravný zápas s poradovým číslom 11 odohráme 1. marca proti Sačurovu.