Tretia ligová prehra v rade

Na pohárové víťazstvo sme nenadviazali v nasledujúcom ligovom kole, keď na domácom štadióne sme podľahli mužstvu Púchova vysoko 0:4.

Súboj s priebežne druhým tímom druholigovej tabuľky sme odštartovali veľmi zle. Už v 3. minúte Lackov prízemný center prešiel až na zadnú žrď, kde Mráz doklepol loptu do odkrytej brány – 0:1. V ďalších minútach stretnutia sa hra odohrávala zväčša medzi oboma šestnástkami a vyložené príležitosti nepribúdali. Prvú pološancu sme si vypracovali až v 25. minúte po priamom kope Drugu. Vyrovnať sa nám nepodarilo ani po ďalšej štandardnej situácii v 33. minúte, keď hlavička Mattu skončila tesne nad bránou. Po druhýkrát tak udreli hostia, keď opäť z pravej strany centroval Lacko, našiel v pokutovom území Letenaya a ten zblízka rozvlnil Slávikovu sieť – 0:2.

Oveľa aktívnejšie sme vstúpili do druhého dejstva. Strelou spoza šestnástky to hneď v jeho úvode vyskúšal striedajúci Pavúk. O 7 minút neskôr vzal zodpovednosť na svoje plecia kapitán Begala, ani jeho strelecký pokus sa však medzi tri žrde nezmestil. V 60. minúte zápasu sme inkasovali po tretíkrát, keď veľmi lacný gól po nevinnom centri Michlíka zapadol až do našej brány. V ďalšom priebehu zápasu sme si dokázali vypracovať gólové šance, no naša efektivita bola žalostná. Klinec do rakvy pridal v nadstavenom čase Michlík, čím uzavrel konečné skóre na 0:4.

Slavoj Trebišov – MŠK Púchov 0:4 (0:2)

Góly: 3. Mráz, 39. Letenay, 60. a 90. Michlík

Zostava Slavoj Trebišov: Slávik – Ilinjo, Matta, Matúš, Maguľak (46. Pavúk), Sitarčík, Begala, Novák (46. Smieško), Druga (63. Tangiri), Bajtoš (63. Bechardas), Tatár (63. Vaľovčin)

V najbližšom kole sa naši futbalisti predstavia opäť doma, a to už v piatok 1. septembra o 16:00 proti nováčikovi z Malženíc.