Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

V príprave sme remizovali s Lokomotívou Košice

Príprava nášho A-mužstva pokračuje, včera bol na programe zápas proti „Loky“, teda súperovi, ktorý bude hrať o ligu vyššie.

Tento rozdiel v súťažiach však nebol badateľný. Prvý polčas sa niesol skôr v našej réžii, zatiaľ čo po zmene strán mali viac z hry hráči košického tímu. V tíme pokračujú aj letné posily Kražel a Lorinčák. Druhý menovaný zopakoval svoj zápis z víkendového zápasu proti VSS Košice a zaznamenal opäť náš jediný gól, tentokrát proti svojmu materskému klubu. Zaujímavú situáciu zažil aj náš obranca Peter Šuľák, ktorý sa postavil proti tímu, z ktorého ku nám prišiel a v ktorom navyše hrá aj jeho o 15 minút mladšie dvojča Pavol. Proti bývalým spoluhráčom si zahrali aj Jakub Giertl a Pavol Ruskovský, pôsobenie v Lokomotíve má za sebou aj náš tréner Martin Urban.

Zápas sledovalo asi 50 divákov, ale našiel sa medzi nimi aj jeden veľmi vážený. Cestu na štadión v Sokoli si po náročnom európskom šampionáte našiel Ondrej Duda, u ktorého už je len otázkou týždňov, kedy vymení Legiu Varšava za prestížnejšiu adresu.

Ďalší prípravný zápas je na programe v sobotu 9.júla, súperom bude Spišská Nová Ves.

Lokomotíva Košice – Slavoj Trebišov 1:1 (0:1)
G: Macej – Lorinčák
Zostava Slavoj Trebišov : Giertl (46. Kolbas) – Kražel, Olah, Capko, Pačuta (46. Pet. Šuľák), Kulich (57. Vereb), Mujković, Trajkovski (46. Čižmár), Jacko (46. Ruskovský), Junior, Lorinčák.

 

1 Komentár

  1. Pingback : Slavoj Trebišov – Futbalový klub mesta Trebišov » Pred zápasom: Slavoj Trebišov – Družstevník Veľký Horeš

Pridať komentár