V Snine iba bezgólová remíza

Slavoj sa v nedeľu predstavil vo svojom druhom zápase jarnej časti na ihrisku v Snine. Svoju prevahu nedokázal patrične zúžitkovať a domov odchádza s bodom za bezgólovú remízu 0:0.

Prvý polčas sa niesol v znamení územnej prevahy aktívnych Trebišovčanov, ale domáci dobre bránili a nepustili hostí do vyloženej šance. Už v 3. minúte po rohu vystrelil kapitán Capko odrazenú loptu spoza pokutového územia, ale veľmi nepresne. V 6. minúte šancu našich po kolmici na Ruskovského vyriešil včasným vybehnutím Lojka.

Prevahu Trebišov potvrdzoval aj v úseku hry od 20. minúty. Zrodilo sa hneď niekoľko šancí, bohužiaľ trebišovská strelecká nemohúcnosť v zápasoch vonku pokračuje. V 22. minúte po chybe brankára domácich sa dostal k lopte Jacko, jeho strela však skončila vedľa bránky. Už o tri minúty neskôr vystrelil Opiela z 25 metrov vedľa. V 27. minúte hlavičkoval po rohu zľava Tubonemi tesne vedľa.

V druhom polčase sa prebrali aj domáci

Druhý polčas začali domáci veľmi dobre. V 47. minúte po centri sprava minul loptu v obrovskej šanci Lukáč a Vyshnevskyi sa už následne nepresadil. Ozvali sa však aj hostia. Iefremov náprah z 30 metrov brankár domácich úplne bez problémov vykryl. Legionár Iefremov sa už o tri minúty ocitol na hranici 16-tky v dobrej pozícii, ale v rozhodujúcej chvíli spadol na lopte.

V 76.minúte po faule domácich poslal Kuhajdík trestný kop ponad múr len do náruče dobre reagujúceho Lojku. V 87. minúte po rohu nebezpečne vystrelil Ruskovský, avšak skóre sa nezmenilo. MFK Snina 0:0 FK Slavoj Trebišov

MFK Snina 0:0 FK Slavoj Trebišov