Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Hodnotenie jesennej časti – Slavoj Trebišov U12

Futbalové zápolenia jesene sú za nami, a tak nadišiel čas sumarizácie. Dnes sa pozrieme na to, ako sa darilo našim mladším žiakom kategórie U12.

Foto: fb Futbalová trieda Martina Čižmára

Všetky žiacke kategórie hrajú najvyššiu súťaž, ktorá je rozdelená do troch regiónov – západ, stred a východ. Najväčšie úspechy v mládežníckych kategóriách už tradične dosahuje prešovský Tatran a ak si odmyslíme dvojzápas so zeleno-bielymi, tak vo všetkých ostatných stretnutiach jesennej časti sme boli minimálne vyrovnaným a mnohokrát lepším tímom. Bilancia 7 víťazstiev – 5 prehier s vysoko pozitívnym skóre 194:107 nám zaručila priebežné 6.miesto so ziskom 21 bodov. Momentálnym lídrom je už spomínaný 1.FC Tatran Prešov, ktorý vyhral všetkých 12 zápasov. Náš tím sa môže popýšiť 4.najlepším strelcom na Slovensku, a tým je Samuel Bajužík, ktorý gólovo explodoval až 45-krát. Zahanbiť sa nedali ani jeho spoluhráči, 38-gólový Gabriel Gojdič a Adam Cabada s 21 gólmi.

Slavoj Trebišov U12 reprezentovali títo hráči: Adrián Becze, Alex Macko, Richard Vyhnal, Peter Visokay, Edis Hasani, Pavol Kačúr, Dominik Jevoš, Šimon Neckár, Marcus Ignéczy, Tobias Takáč, Lukáš Plavnický, Sebastián Sabo, Filip Kováč, Tibor Demes, Gabriel Gojdič, Samuel Bajužík, Adam Cabada, Šimon Boroš, Daniel Kačurák

Foto: Futbalnet

Pridať komentár