Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Jeden prípravný zápas sme prehrali, druhý vyhrali

Prvý z dvojice zápasov sa odohral v neďalekej obci Vojčice, kde sme privítali maďarský klub Kisvárda. Totálne sme vybuchli, nezvládli sme najmä druhý polčas.

Hoci ide len o prípravu, výsledok 0:6 je najvyššou prehrou, odkedy máme pri kormidle nové vedenie. Opäť sme skúšali nových hráčov, medzi inými aj Petra a Martina Kolesárovcov, ktorí s futbalom začínali práve na našich ihriskách.

Okrem nich to boli Martin Bednár, vekom ešte dorastenec, ktorý hrával už aj za A mužstvo MFK Zemplín Michalovce, Jozef-Šimon Turik odchovanec zo Sniny a momentálny hráč MFK Zemplín Michalovce, Anton Antonov z Ruska, ktorý hrával v mládežníckych vekoch aj za FC Dinamo Moskva a momentálne hrával za MFK Zemplín Michalovce U19. Posledným je Vladyslav Mazur z Ukrajiny, ktorý je kmeňovým hráčom Ivanky pri Dunaji a na jar hosťoval v druholigovej Rimavskej Sobote.

Podľa neoficiálnych údajov sa v novej sezóne stávame farmou fortunaligových MFK Zemplín Michalovce.

Naopak Slavoj Trebišov už v novej sezóne nebude mať svoje mužské B mužstvo ktoré hralo doteraz v mestskej časti Milhostov pod názvom Slavoj Trebišov „B“. Klub sa osamostatnil a v novej sezóne sa predstaví pod názvom Občianske združenie Telovýchovná Jednota Milhostov.


5. PZ : Slavoj Trebišov – Kisvárda FC 0:6 (0:1)
Zostava Slavoj Trebišov: Giertl (46. Kolbas) – Starosta (80. Shpak), Patkanóci (77. Jacko), Pa. Šuľák, Kražel (77. Iefremov), Bednár, P. Kolesár (46. Vojtek), Vajs (21. M. Kolesár), Turik (61. Junior), Ruskovský (46. Antonov), Mazur (46. Tubonemi).


Ďalší prípravný zápas sme odohrali v utorok, 18. júla a našim súperom boli dorastenci MFK Zemplín Michalovce U19. Dokázali sme ich poraziť 2:0.


6. PZ : MFK Zemplín Michalovce U19 – Slavoj Trebišov 0:2 (0:0)
G : 63. Mazur a 71. Tubonemi.

Zostava Slavoj Trebišov: E. Kolbas – Kražel (46. Vojtek), Starosta, Pa. Šuľák (58. Gros), Patkanóci, Vajs (75. Jacko), Bednár (80. Iefremov), J. Kolbas, Maník (46. Junior), Ruskovský, Mazur (66. Tubonemi).


Ďalší prípravný zápas ako generálku na 2. ligu budeme pravdepodobne budeme hrať 22.7.2017 v Spišskej Novej Vsi o 11-tej hodine ani to vám ešte s istotou nemôžme napísať. V prípade zmeny vás budeme informovať na našom Facebooku.

Pridať komentár