Jednogólová prehra so žilinským béčkom

V predposlednom prípravnom zápase pred ostrým štartom druhej ligy sme si zmerali sily s rezervou MŠK Žilina.

Na ihrisku vo Veľkej Lomnici boli od samotného úvodu aktívnejší žilinskí šošoni a odmenou im bol otvárací gól zápasu v 29.minúte, o ktorý sa postaral Yenne – 1:0. Tesne pred koncom prvého polčasu sa presadil aj Gerebenits a zvýšil už na rozdiel dvoch gólov – 2:0. Po zmene strán sme sa snažili urobiť niečo s nepriaznivým výsledkom a v 55.minúte sa nám podarilo streliť kontaktný gól zásluhou Ervína Mattu – 2:1. Vyrovnania sme sa už však nedočkali, naopak Žilinčania mohli v druhom polčase svoj náskok ešte zveľadiť. Po šiestich odohraných zápasoch v príprave tak na svojom konte máme stále iba jedno víťazstvo. V generálke na ligu bude naším súperom v sobotu 17.júla prvoligový Liptovský Mikuláš.

MŠK Žilina B – Slavoj Trebišov 2:1 (2:0)

Góly: Yenne, Gerebenits – Matta

Zostava Slavoja: Melichar (46. Repiský) – Šimko, Matta (71. Saimon), Krajňak, Ilinjo (71. Rokyta), Bajtoš, Digoň (62. Jinjolava), Sitarčík, Begala (71. Rusnák), Košuda (62. Dzurjo), Straczek (46. St.Hillaire)