Na Považí sme nemali nárok

Naše A-mužstvo neuspelo v 4. kole druhej futbalovej ligy na ihrisku MŠK Považská Bystrica, ktorému sme jednoznačne podľahli po výsledku 0:5.

Nezachytený vstup do zápasu nás dostal do pozície, že už v 9. minúte duelu sme museli doháňať dvojgólové manko. Náš nedôraz najprv potrestal Vaculík a následne presnou strelou k pravej žrdi aj Kováč. Obraz hry sa postupne vyrovnal, no smerom dopredu sme boli takmer neškodní. Keď Boris po polhodine hry zvýšil už na rozdiel troch gólov, s našimi vyhliadkami na bodový zisk to nevyzeralo ružovo. Veľmi zlý polčas z našej strany zavŕšil tesne pred polčasovou prestávkou štvrtým presným zásahom v zápase domáci Slávik – 4:0. Do druhého polčasu sme nastúpili s troma zmenami v zostave, zníženie mal na kopačke Novák, ktorý zblízka neuspel. V 62. minúte sa ten istý hráč dostal do ďalšej streleckej príležitosti, ani tentoraz však nedokázal prekonať domáceho gólmana. Považania pridali piaty gól v 71. minúte, keď Lukáš Slávik obišiel nášho brankára Dávida Slávika a strelou do odkrytej brány zvyšoval už na hrozivých 5:0. O všetkom bolo definitívne rozhodnuté, záver zápasu sa už iba dohrával.

MŠK Považská Bystrica – Slavoj Trebišov 5:0 (4:0)

Góly: 4. Vaculík, 9. Kováč, 29. Boris, 45. a 71. Slávik

Zostava Považská Bystrica: Hodál – Mihálek, Kucharčík, Pagáč, Václav (85. J. Ragula), Sloboda, Boris (83. Matejčík), Kováč (67. Čongrády), Vaculík (67. S. Čiernik), Gerebenits (67. Krasňan), L. Slávik.

Zostava Slavoj Trebišov: D. Slávik – Matúš, Matta, Vasiljevič (46. Ilinjo), Maguľak (46. Vaľovčin), Sitarčík, Novák (67. Smieško), Begala, Bechardas, Druga (46. Bajtoš), Tatár (67. Tangiri)

Najbližší zápas odohráme už túto stredu 23. augusta o 17:00, kedy nás čaká 2. kolo Slovnaft Cupu na pôde Borše.