Padli sme v derby s Vranovom

Futbalisti Slavoja Trebišov sa včera o 15:00 postavili na zápas 10. kola III. ligy Východ proti neďalekému Vranovu. Črtalo sa tak emóciami nabité derby dvoch mužstiev, ktoré pomýšľajú na postup do druhej ligy.

Zápas by mohol dostať prívlastok žltý

Že pôjde o nervózny zápas bolo jasné od úvodných minút. Zápas medzi Slavojom a Vranovom by tak kľudne mohol dostať prívlastok žltý. Celková bilancia 9 žltých kariet a jedna červená hovorí jasnou rečou.

Od úvodu sa čakalo na chyby súpera. Po jasnej ruke v pokutovom území v podaní trebišovského hráča rozhodca nariadil pokutový kop a Vranovčan Kokočák premenil. Po tomto góle sa obraz hry zmenil a hra sa presunula do stredu poľa.

Vylúčený Dragula

Pre Dragulu sa tento zápas ukázal ako smolný. V 55. minúte videl už raz potrestaný Dragula druhú žltú kartu a musel sa tak pobrať pod sprchy. Trebišovčanov však fakt, že boli o jedného hráča v poli menej, nezlomil. Posledných 20 minút bolo badateľné, že súper z Vranova fyzicky na našich hráčov nestačí. Jeden útok striedal druhý, avšak vytúženého gólu, ktorý by znamenal aspoň remízu 1:1 sme sa nedočkali.

MFK Vranov nad Topľou 1:0 FK Slavoj Trebišov

Gól: Kokočák (11 m)
ŽK: 33. Starosta, 48. Dobranský, 61. Abaturov, 63. Kokočák, 87. Kotľár, 90. Makó – 26. Dragula, 31. Kulich, 72. Šuľák
ČK: 55. Dragula (po 2. ŽK)

Zostava FK Slavoj Trebišov: Kolbas – Kražel, Capko (C), Šuľák (86. Čižmár), Opiela, Júnior (60. Mujković), Jacko, Dragula, Lorinčák, Kuhajdík, Kulich. Lavička: Giertl, Šimko, Pačuta