Postupujeme do 3.kola Slovnaft Cupu

V 2.kole Slovenského pohára sme cestovali na stredné Slovensko ku štvrtoligistovi z Pliešoviec.

Na zápas sme nastúpili s obmenenou zostavou a priestor ukázať sa dostali aj hráči z lavičky. Naši futbalisti mali fantastický vstup do zápasu, keď už v 4.minúte sme vyhrávali. Priamy kop Lukáša Tótha aj s prispením teču skončil v domácej bráne – 0:1. Aj ďalší priebeh úvodného dejstva bol v našej réžii. V 28.minúte sme sa opäť presadili z priameho kopu. Úspešným exekútorom bol Kevin Zsigmond – 0:2. Následne mohli domáci streliť kontaktný gól, ale volej Malatinca skončil iba na žrdi. Skóre sa do konca prvého polčasu už nemenilo. Obraz hry sa nezmenil ani v druhom polčase. Po rýchlej akcii z 59.minúty sme viedli už rozdielom triedy, po druhýkrát v zápase sa presadil Lukáš Tóth – 0:3. V 67.minúte zavŕšil Lukáš Tóth svoj hetrik – 0:4. Rolu favorita zápasu sme tak potvrdili a postupujeme do ďalšieho kola.

V ňom nás čaká úspešnejší z dvojice TJ Sokol Medzibrod – ŠK Prameň Kováčová.

TJ Tatran VLM Pliešovce – Slavoj Trebišov 0:4 (0:2)
Góly: 4. 59. a 67. Tóth a 28. Zsigmond.
Zostava Slavoj Trebišov: Gmitter – Korijkov (C), Kražel (46. Mihálik), Ilinjo, Tóth, Zsigmond (68. Novák), Zajac, Hirjak (46. Matić), Sočuvka, Harvila, Vodilka.

Najbližší zápas odohráme už v nedeľu 18.augusta o 17:00. Na štadióne v Čermeli privítame Šamorín.