Tesná prehra pod Dubňom

Aj štvrtý zápas v rade sme odohrali na ihrisku súpera. V nedeľu 11.augusta sme si zmerali sily so žilinskou rezervou.

Úvodné minúty zápasu väčšiu gólovú šancu nepriniesli. Až v 19.minúte sa po peknej súhre dostal do zakončenia domáci Kurminowski a iba tesne minul našu ľavú žrď. Známe nedáš-dostaneš sa potvrdilo aj tentokrát. V 20.minúte sa hlavou presadil náš kanonier Ján Novák – 0:1. Žilinčanom sa podarilo vyrovnať v 39.minúte po ukážkovom priamom kope Adama Kopasa – 1:1. Prvý polčas sa tak skončil nerozhodným výsledkom.

Štart do 2.polčasu nám nevyšiel, keď už v 49.minúte sme po prvýkrát v zápase prehrávali. Strelcom gólu bol Dawid Kurminowski – 2:1. Počas ďalších minút sme domácich zatlačili a vyrovnanie bolo na dosah. Pri voleji Kevina Zsigmonda zo 63.minúty sa vyznamenal domáci gólman Petráš. Rýchly prechod žltozelených zo 67.minúty však znamenal tretí gól v našej sieti. Po druhý raz v zápase skóroval Poliak Dawid Kurminowski – 3:1. Ani kontaktný gól Vladimíra Kražela z nadstaveného času už na body z tohto duelu nestačil.

MŠK Žilina B – Slavoj Trebišov 3:2 (1:1)

Góly: 39.Kopas, 49. a 67.Kurminowski – 20.Novák, 90.Kražel

Zostava Slavoja: Leško – Korijkov, Kražel, Ilinjo, Mihálik, Matič (77.Begala), Zsigmond, Cicman (46.Harvila), Hirjak, Chovan, Novák (81.Zajac)

Najbližší zápas odohráme už v stredu 14.augusta o 17:00. V rámci 2.kola Slovnaft Cupu sa predstavíme na pôde štvrtoligových Pliešoviec. Prvý domáci ligový zápas odohráme v nedeľu 18.augusta o 17:00 na štadióne Lokomotívy Košice v Čermeli. Naším súperom bude Šamorín.