Klub založený v roku 1912

Starší žiaci U14 2018/19

Starší žiaci U14 2018/19

PREHĽAD VÝSLEDKOV A STRELCOV SLAVOJA:

1.KOLO: MFK Vranov nad Topľou U14 – Slavoj Trebišov U14 6:0 (1:0)

2.KOLO: Slavoj Trebišov U14 – Partizán Bardejov U14 0:10 (0:5) 

3.KOLO: MFK Snina U14 – Slavoj Trebišov U14 7:4 (4:2) (Olah, Michalčík, Popeľáš, Himaľ)

4.KOLO: Slavoj Trebišov U14 – MFK Zemplín Michalovce U14 1:9 (0:3) (Lazár)

5.KOLO: MŠK Tesla Stropkov U14 – Slavoj Trebišov U14 11:2 (5:0) (Švanda, Urbaniek)

6.KOLO: FC Košice U14 – Slavoj Trebišov U14 16:0 (7:0)

7.KOLO: Slavoj Trebišov U14 – FK Humenné U14 1:2 (0:2) (Olah)

8.KOLO: FC Lokomotíva Košice U14 – Slavoj Trebišov U14 6:1 (3:0) (Andorko)

9.KOLO: Slavoj Trebišov U14 – 1.FC Tatran Prešov U14 0:8 (0:3) 

10.KOLO: FK NOVES Spišská Nová Ves U14 – Slavoj Trebišov U14 7:1 (4:0) (Andorko)

11.KOLO: Slavoj Trebišov U14 – FK Poprad U14 1:8 (0:4) (Vysokaj)


NADSTAVBOVÁ ČASŤ O UMIESTNENIE:

1.KOLO: MFK Snina U14 – Slavoj Trebišov U14 8:2 (4:2) (Ďubek, Oboril)

2.KOLO: Slavoj Trebišov U14 – FK NOVES Spišská Nová Ves U14 2:3 (2:1) (2x Olah)

3.KOLO: FC Lokomotíva Košice U14 – Slavoj Trebišov U14 0:2 (0:2) (Urbaniek, Andorko)

4.KOLO: Slavoj Trebišov U14 – FK Humenné U14 0:1 (0:0)

5.KOLO: MŠK Tesla Stropkov U14 – Slavoj Trebišov U14 3:3 (2:0) (Olah, Miľo, vlastný)

6.KOLO: Slavoj Trebišov U14 – Partizán Bardejov U14 1:2 (0:0) (Olah)

7.KOLO: MFK Vranov nad Topľou U14 – Slavoj Trebišov U14 3:0 (1:0)

8.KOLO: Slavoj Trebišov U14 – MFK Snina U14 1:5 (1:3) (Olah)

9.KOLO: FK NOVES Spišská Nová Ves U14 – Slavoj Trebišov U14 4:1 (3:0) (Olah)

10.KOLO: Slavoj Trebišov U14 – FC Lokomotíva Košice U14 3:1 (1:0) (Balog, Olah, Volesko)

11.KOLO: FK Humenné U14 – Slavoj Trebišov U14 1:1 (1:1) (Urbaniek)

12.KOLO: Slavoj Trebišov U14 – MŠK Tesla Stropkov U14 2:3 (2:1) (Volesko, Ďubek)

13.KOLO: Partizán Bardejov U14 – Slavoj Trebišov U14 4:1 (2:1) (Olah)

14.KOLO: Slavoj Trebišov U14 – MFK Vranov nad Topľou U14 4:0 (3:0) (Andorko, Olah, Bajus, Ďubek)

Aktuálna tabuľka:

Najlepší strelci: