Víťazná vlna pokračuje, Pušovce sme vonku zdolali troma gólmi

Po voľnom víkende a Veľkej noci sa Slavoj opäť postavil na zápas III. Ligy Východ. V rámci 22. kola sme sa predstavili v Plavnici.

Plavničania za sebou mali skvelý zápas vo Vranove, kde na horúcej pôjde dokázali u ťažkého súpera získať všetky tri body po výsledku 0:1. Niet sa čo diviť, že so sebavedomím nastúpili aj proti momentálne prvému tímu tabuľky.

V prvom polčase zúročili naši futbalisti skúsenosti a gólom, vo forme hrajúceho, Matúša Lorinčáka sa ujali vedenia. Do kabín sme tak odchádzali značne spokojnejší, hoci s najtesnejším rozdielom. Úlohy do druhého polčasu od trénera Škrlíka tak zneli jasne. Udržať víťazstvo a pridať ešte aspoň jeden gól.

Chalanom sa túto misiu podarilo splniť. Domácich z Plavnice od úvodu druhého polčasu poriadne pritlačili a gól visel na vlásku. Druhý klinec do rakvy Plavničanov pridal v 58. minúte Lukáš Kulich a gól pridal v 64. minúte zo štandardnej situácie po odrazení lopty od tyče aj Pavol Ruskovský.

Domácim sa trojgólové manko podarilo kozmeticky upraviť v 80. minúte po góle Tinátha. Tento gól v našej sieti zároveň znamenal vôbec prvý gól v jarnej časti sezóny. Po 22. kole sme v tabuľke naďalej prví so ziskom 41 bodov. Za nami je Vyšné Opátske, ktoré stráca bod, ale má odohratý o jeden zápas viac.

Práve proti Vyšnému Opátskemu sa už túto sobotu, 29. apríla o 16:00 predstavíme na domácom ihrisku. Zápas ako delo, na ňom nesmieš chýbať!

FK Družstevník Plavnica 1:3 FK Slavoj Trebišov
Góly: 30. Lorinčák, 58. Kulich, 64. Ruskovský, 80. Tináth
Žlté karty: 9. Kulich, 84. Krafčík
Zostava FK Slavoj Trebišov: Giertl – Kražel, Capko (C), Šuľák, Mujković – Opiela, Iefremov, Ruskovský, Kulich – Lorinčák, Tubonemi