Na záver sezóny prehra s Komárnom

V záverečnom 30. kole druhej futbalovej ligy sme na vlastnom štadióne hostili KFC Komárno.

Ešte pred samotným výkopom zápasu sme sa poďakovali dlhoročnému hlavnému usporiadateľovi Slavoja, Jozefovi Pitrovskému a taktiež hlavnému trénerovi A-mužstva Ondrejovi Desiatnikovi, ktorý sa s naším klubom lúči po svojom dvojročnom pôsobení. Prvý polčas stretnutia veľa gólových šancí nepriniesol, hralo sa zväčša medzi oboma šestnástkami. Až tesne pred koncom úvodného dejstva sa zoči-voči Brédovi ocitol Bajtoš, no jeho strela mierila iba do stredu brány. Oveľa zaujímavejší priebeh priniesla druhá štyridsaťpätminútovka. Na jej začiatku pálil hosťujúci Horodník, Dráb jeho pokus vyrazil. Na opačnej strane sa snažil z priameho kopu presadiť Begala a pokus to nebol vôbec márny. Úvodný gól stretnutia však padol až po hodine hry, keď Sitarčík zahral v pokutovom území rukou a Komárno získalo výhodu pokutového kopu. Loptu si na biely bod položil Šmehyl a aj keď Dráb vystihol smer, gólu zabrániť nedokázal – 0:1. Favorizovaní hostia spečatili svoje víťazstvo druhým presným zásahom v 83. minúte, keď sa presadil Bayemi – 0:2. Pre náš tím to znamená, že takisto ako v minulej sezóne, aj v tejto obsadíme konečné 10. miesto druholigovej tabuľky. Touto cestou ďakujeme všetkým fanúšikom za podporu a tešíme sa na vás v novej sezóne 2022/2023.

Slavoj Trebišov – KFC Komárno 0:2 (0:0)

Góly: 61. Šmehyl, 83. Bayemi

Zostava Slavoj Trebišov: Dráb – Maguľak, Ilinjo, Krajňak, Šimko, Sitarčík, Begala (62. Digoň), Casado, Bajtoš, Rokyta (62. Belko), Santos (62. Pálfi)