V Púchove prehra o dva góly

Naše A – mužstvo nestačilo v 29. kole druhej futbalovej ligy na tím MŠK Púchov, ktorému podľahlo po výsledku 0:2.

Domáci futbalisti, ktorí potrebovali tento zápas bezpodmienečne vyhrať, vstúpili do stretnutia aktívne a hneď v 2. minúte nám pohrozili hlavičkovým zakončením. S postupom času sa hra čoraz viac vyrovnávala a šance sa striedali na oboch stranách. Z našej strany môžeme spomenúť nožničky Casada, ale aj sľubné príležitosti Bajtoša, Rypáka a Belka. Púchovskí diváci však v úvodnej štyridsaťpäťminútovke presný zásah nevideli. Považania nastúpili do druhého dejstva hneď s dvoma zmenami v základnej zostave, ktoré oživili hru nášho súpera. V 49. minúte sa Púchovčania radovali z gólu, keď strelu Mráza vyrazil Dráb iba pred seba a z dorážky sa už nemýlil Holáň – 1:0. Na rozdiel dvoch gólov zvyšoval v 63. minúte hlavou striedajúci Holiš a domáci viedli už 2:0. Naši chlapci v druhom polčase nedokázali nadviazať na svoj výkon z prvého dejstva a smerom dopredu sme neboli takmer vôbec nebezpeční. Z Považia sme tak odišli bez bodov po porážke 0:2.

MŠK Púchov – Slavoj Trebišov 2:0 (0:0)

Góly: Holáň, Holiš

Zostava Slavoj Trebišov: Dráb – Ilinjo, Matta, Filipiak, Maguľak (44. Rokyta), Sitarčík, Begala, Casado (58. Digoň), Bajtoš (65. Rusnák), Belko (65. Girman), Rypák (58. Santos)

Pred nami je záverečný zápas sezóny, v ktorom už v piatok 20.mája o 17:00 vyzveme na domácom štadióne KFC Komárno.