Po prehre vo Svite sme v Sabinove vyhrali

Po nešťastnej prehre v minulom kole na ihrisku Svitu sme nehrali doma, ale opäť vonku, tentokrát v Sabinove. Tam sme už nič nenechali náhode a pripísali si triumf 3:0.

V krásnom počasí sme oproti zápasu vo Svite nastúpili v oveľa silnejšej zostave. Prvých 45 minút to nevyzeralo tak, že máme prevahu, keďže súper dobre bránil a futbal sa hral väčšinu času medzi 16-tkami.
Ak prišli strely, boli to strely spoza väčšinou spoza pokutového územia. Pred koncom prvého polčasu zišiel z trávnika Lukáš Kulich, ktorého trápi zranenie a tak na ihrisko prišiel Jacko. Na začiatku druhého polčasu tréner Škrlík stiahol z ihriska Iefremova, ktorému sa veľmi nedarilo a nahradil ho Juraj Kuhajdík.
V 51. minúte otvoril po centri z pravej strany ihriska skóre hlavou Hector Tubonemi. Svoju úlohu si zopakoval už o sedem minút neskôr, opäť využil svoje centimetre a hlavou z rohového kopu stanovil na 2:0.
Boli to práve domáci Sabinovčania, ktorí museli hrať. Snažili sa vytvárať si šance a protiútoky, ale naša obrana nič nedopustila. Pomyselný klinec do rakvy Sabinova zatĺkol opäť hlavou Matúš Lorinčák po centri od Patkanóciho, keď prehlavičkoval brankára.

MFK Slovan Sabinov – FK Slavoj Trebišov 0:3 (0:0)
G : 51. a 58. Tubonemi a 75. Lorinčák.
ŽK : 20. Kražel, 35. Iefremov a 76. Tubonemi.