Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

V klube ďalej nepokračuje Jakub Michlík

Stanovisko vedenia klubu k predčasnému ukončeniu spolupráce s Jakubom Michlíkom.

„Členovia Správnej rady klubu na čele s pánom prezidentom Eduardom Janoškom si vypočuli obidve strany po zápase v Šamoríne, kde ani z jednej strany, či zo strany hráča a aj zo strany trénera nebolo potvrdené to, že by došlo v Šamoríne k fyzickému kontaktu medzi trénerom Desiatnikom a hráčom Michlíkom. Preto sme to uzatvorili a neriešili ďalšie náležitosti.

Hráča Michlíka nikto z klubu nevyhodil, sám s touto myšlienkou prišiel. My sme mu ponúkli ďalšiu spoluprácu, ale keďže z osobných dôvodov nechcel ďalej pokračovať, tak sme korektne ukončili zmluvu aj vzájomnú spoluprácu a život ide ďalej. Myslíme si, že šport prináša aj osobný život, takéto situácie a vždy na to musia byť dve strany, aby sa stotožnili so spoločnou filozofiou. Ak to nejde, ukončí sa to a ide sa ďalej.

Osobne sme toho názoru, že je to až veľmi nafúknuté, čo vedie k zbytočným dohadom a klub Slavoj Trebišov preto nebude poskytovať ďalšie stanoviská pre médiá. Svoju prácu ľudí v klube poznáme a vážime si ju natoľko, že klub nebude s nikým bojovať o to, kto má pravdu a kto nie.

Klub vytvára maximálne úsilie pre komfort všetkým hráčom od mládeže až po A mužstvo a naštartovalo iný smer, ktorým sa chce posúvať. Na našu prácu a férovosť voči hráčom sa nikto nemôže sťažovať.

Všetky náležitosti, či finančné alebo materiálne majú splnené do bodky a klub Slavoj Trebišov na čele s prezidentom p. Janoškom vždy bude hrať fér hru na každej úrovni, čo sa týka pôsobenia klubu a jeho reprezentácie na futbalovej scéne.”

S pozdravom
Martin Čižmár
športový riaditeľ FK Slavoj Trebišov

Pridať komentár