Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

V sobotu opäť cestujeme do hlavného mesta

V predposlednom kole druhej ligy nás čaká zápas s rezervou Slovana Bratislava, keď zároveň pôjde o náš posledný tohtosezónny výjazd na pôdu súpera.

Belasí mladíci už od úvodu súťaže pocítili na vlastnej koži kvalitu druhej ligy a od samotného začiatku zbierali body iba zriedkavo. Momentálne ich majú na svojom konte 18 pri vysoko negatívnom skóre 30:68. Už dnes je zrejmé, že v prípade dohratia regionálnych líg sa Bratislavčania nevyhnú pádu o súťaž nižšie. Spomedzi mladých belasých futbalistov azda najviac vyčnieva Martin Hubert, ktorý je zároveň aj najlepším strelcom svojho tímu.

Naši futbalisti sa v sobotňajšom zápase pokúsia nadviazať na úspešný výsledok z decembra minulého roka, keď sme na domácej umelej tráve zvíťazili jednoznačne po výsledku 5:1. V posledných dvoch kolách sa tak budeme snažiť o čo najlepšie konečné umiestnenie a zároveň aj vylepšenie doterajšieho maxima, ktorým je 10.miesto zo sezóny 2017/2018. V neposlednom rade budeme sledovať aj súboj na diaľku o najlepšieho strelca ligy, kde sa zrejme rozhodne medzi štvoricou Kanu, Vujošević, Bartoš a Šebesta.

Duel 29.kola druhej ligy je naplánovaný na sobotu 15. mája so začiatkom o 17:00. Z pozície hlavného rozhodcu ho povedie pán Igor Valent. Priamy prenos žiaľ nebude k dispozícii, fandite nám aspoň na diaľku. Ďakujeme!

Pridať komentár