Prehra s béčkom Slovana

V 29.kole druhej ligy nás čakal zápas na ihrisku rezervy Slovana Bratislava. Pozíciu papierového favorita sme nenaplnili a belasým sme podľahli po výsledku 1:2.

Do zápasu sme vstúpili veľmi zle a už v 2.minúte sme prehrávali, keď sa po rohu presadil domáci Baláž – 1:0. Nekoncentrovaným a miestami až laxným prístupom sme si koledovali o ďalší gól, ktorý mohol prísť v 21.minúte. Belasí po našej chybnej rozohrávke získali výhodu pokutového kopu, no Vinclér sa vyznamenal a zmaril pokus Lichého. V 33.minúte sa však pískala ďalšia penalta v prospech domácich po faule Mattu, ktorý sa však navyše aj nešťastne zranil a ihrisko opustil na nosidlách. Hneď nato si loptu na biely bod postavil Rosenberger a strelou k pravej tyčke zvýšil na 2:0. V prvom polčase už ďalší gól nepadol. V druhom dejstve sme sa prezentovali oveľa lepším výkonom a v 68.minúte sme znížili na 1:2. Svoj strelecký účet v drese Slavoja si otvoril Polaščík, ktorý vykresal nádej na bodový zisk z tohto zápasu. Do konca stretnutia sme však už druhý gól nepridali a z hlavného mesta sme tak odišli naprázdno.

ŠK Slovan Bratislava U21 – Slavoj Trebišov 2:1 (2:0)

Góly: 2. Baláž, 33. Rosenberger (11m) – 68. Polaščík

Zostava Slavoja: Vinclér – Šimko (46.Bajtoš), Katunský, Ilinjo, Matta (33.Orság), Kanu (46.Begala), Issa (46.Kovalčík), Digoň (69.Kulich), Polaščík, Sitarčík, Vilkovský

V sobotu 22.mája odohráme na domácom štadióne posledný zápas tejto sezóny, keď naším súperom bude MŠK Púchov.