Výhra nad Komárnom nás posunula už na 6.miesto

V 10.kole druhej futbalovej ligy sme na vlastnom štadióne hostili popredný celok súťaže KFC Komárno.

Komárno sa pred stretnutím nachádzalo na 6.mieste s 12 bodmi, naši okupovali 9.priečku s 9 bodmi. Išlo teda o ďalší 6-bodový zápas a naše prípadné víťazstvo by znamenalo výrazný posun vpred. Od úvodného hvizdu sa hral svižný futbal a útoky sa striedali zo strany na stranu. Na prvý gól sme nečakali dlho, keď už v 23.minúte sme išli do vedenia. Opäť sa nám podarilo skórovať po štandardnej situácii, keď v šestnástke hostí najvyššie vyskočil Predrag Radovanović a svojím premiérovým gólom otvoril skóre – 1:0. Ešte väčšia eufória zavládla na trebišovskom štadióne v 29.minúte, keď sa po rýchlom brejku dostal do zakončenia Issa, ktorý chladnokrvne prekonal Leckéšiho – 2:0. Po prvom polčase sme tak nad Komárnom viedli o 2 góly, čo neutíchajúcim potleskom ocenili aj trebišovskí diváci. Aj v druhom dejstve sme sa prezentovali zodpovedným výkonom. Opäť nás zdobila naša bojovnosť, obetavosť a veľká túžba vybojovať ďalšie domáce víťazstvo, k čomu nám pomáhali aj naši skvelí fanúšikovia. Keď sa Komárňania predsa len dostali do nejakej nebezpečnej šance, všetko s prehľadom vyriešil Milan Vinclér. Na domácom štadióne sme tak neinkasovali už 355 minút a aj vďaka tomu sme si pripísali tretiu výhru v rade a momentálne figurujeme na výbornom 6.mieste druholigovej tabuľky.

Slavoj Trebišov – KFC Komárno 2:0 (2:0)

Zostava Slavoj Trebišov: Vinclér – Vojtovič, Ilinjo (C), Kanu (88. Rizie), Issa (88. Bajtoš), Begala (90. Vodilka), Radovanović (65. Tereshchenko), Chovan (65. Skiba), Sitarčík, Šimko, Špak.