Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Nesieme 3 body zo Sniny!

Skalopevná obrana odoláva naďalej a tak nám na víťazstvo stačil jediný gól. Druhýkrát v sezóne sa môžeme tešiť zo zisku všetkých bodov na súperovom ihrisku. Dnes o tom rozhodol Edin Mujković. 

vysledok snina

Gól: 73. Mujković

Rozhodoval: Martin Filipák, ŽK: 38. Hišem, 49. Lukáč, 73. Popovič, 83. Jankaj – 48. Mujković, 67. Capko, 85. Junior

Diváci: 200

MFK Snina: Lojka – Lukáč, Karľa, Hreha (76. Haburaj), Ferko, Hišem, Jankaj, Vyshnevskyi, Popovič, Červeňák, Skvašík (Nevyužití náhradníci: Hanc, Bodnár, Kira, Matús, Kopťár)

Slavoj Trebišov: Giertl – Šuľák, Osmanović, Capko, Dragula, Mujković (88. Olah), Opiela, Trajkovski (90. Hirko), Jacko (60. Pačuta), Kulich, Junior (Nepoužití náhradníci: Šimko, Koshka, Bandoľa, Kolbas)

Zápas začal vo vlažnom tempe a tak musel divákov miesto hráčov zabaviť pes výtržník, ktorý vnikol na ihrisko a zrejme chcel hrať s domácimi. Až po tomto úsmevnom momente sa nakopli aj hráči a začali sa rodiť šance. Po jednej veľkej mali v prvej štyridsaťpäť minútovke obe mužstvá. Najprv boli veľmi blízko gólu domáci, keď podarený lob vyhlavičkoval v poslednej chvíli náš stopér Osmanović. Naši kontrovali únikom Jacka, ktorý sa dostal do pozície zoči-voči brankárovi, ktorú však nedotiahol do úspešného konca.

Veľmi silným činiteľom v tomto zápase bol vietor, ktorý v druhom polčase hral s domácimi. Veľa nechýbalo a priamy kop Sninčanov by doplachtil až do bránky, ale zachránilo nás brvno. V 73. minúte sa zrodila jediná gólová akcia zápasu, keď Junior prihral loptu Edinovi Mujkovičovi na malé vápno, odkiaľ sa už náš stredopoliar nemýlil a zariadil nám tri body.

Pridať komentár