Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Suverénne víťazstvo proti Stropkovu

V sobotu 2.februára sme v rámci 5.prípravného stretnutia privítali na vlastnom ihrisku treťoligový MŠK Tesla Stropkov.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Od začiatku stretnutia sme mali možnosť sledovať dominanciu nášho tímu, v ktorom sa po prvýkrát v príprave predstavil náš odchovanec Ondrej Jakubov a Brazílčan Guilherme Barbosa Dos Santos Silva. Vyše 200-minútovú sériu bez streleného gólu ukončil v 29.minúte spomínaný Barbosa, ktorý parádnou strelou k ľavej žrdi nedal šancu stropkovskému brankárovi. Ten istý hráč úradoval aj o 3 minúty, keď hosťujúci gólman loptu vyrazil iba pred seba a mladučký Brazílčan už nemal problém skórovať po druhýkrát v zápase. Do konca polčasu sme si vypracovali ešte niekoľko sľubných gólových šancí, ktoré však ostali nevyužité.

V druhom polčase sme aj po prestriedaní pokračovali v dobíjaní stropkovskej brány. No paradoxne hosťom sa podarilo znížiť po góle z priameho kopu od Jakubča. V 72.minúte sa prvýkrát po zranení dostal na ihrisko náš kanonier Ján Novák a za necelých 15 minút sa gólovo presadil hneď dvakrát. Najprv v 85.minúte bezpečne premenil nariadený pokutový kop a o necelú minútu na to presnou hlavičkou k ľavej žrdi spečatil naše suverénne víťazstvo.

Slavoj Trebišov – MŠK Tesla Stropkov 4:1 (2:0)
Góly: 29. a 32. Barbosa, 85. a 86. Novák (prvý z 11 m).
Zostava Slavoja: E. Kolbas (46. Dráb) – Vojtovič, Lazarus (66. Starosta), Špak, Jakubov (46. Kražel), Zajac (72. Novák), Begala (78. Vasiľ), Barbosa, J. Kolbas (46. Junior), Hlaváč (46. Acosta), Lorinčák.

Najbližší prípravný zápas odohráme opäť doma! V sobotu 9.februára o 12:00 si zmeriame sily s momentálne 4.tímom tretej ligy OŠFK Šarišské Michaľany.

Pridať komentár