Neuspeli sme ani proti Šamorínu

V nedeľu 4.novembra sme domácim zápasom proti Šamorínu odštartovali odvetnú časť II.ligy.

Dôležitý zápas z pohľadu postavenia oboch mužstiev v tabuľke odštartovali lepšie hostia zo Šamorína. Už v 3.minúte pohrozili po priamom kope, ktorý Pella končekmi prstov vytlačil na brvno. V 11.minúte sa na nášho gólmana rútil ďalší hosťujúci hráč, no Pella pohotovým zákrokom opäť podržal náš tím. Po štvrťhodine hry sme už však inkasovali, keď sa Pančík snažil centrovať loptu do šestnástky, no na jeho prekvapenie skončila v našej sieti. V 20.minúte sa dvoma streleckými pokusmi pokúšal vyrovnať Novák, no ani v jednom prípade nemieril presne. Šamorínčania boli futbalovejší, rýchlejší, agresívnejší a po prvom polčase zaslúžene viedli. Ani v druhom polčase sa našim futbalistom nedarilo vypracovať si gólové šance a aj napriek územnej prevahe boli hostia naďalej nebezpečnejší. V 65.minúte sa po páde v našej šestnástke pískal pokutový kop. Ten bezpečne premenil Šmehyl a s našimi ambíciami na plný bodový zisk to nevyzeralo nádejne. Prvé ohrozenie hosťujúcej brány prišlo až v 73.minúte v podaní Lorinčáka, no toho Rožník vychytal. Ostatné minúty stretnutia už gól nepriniesli a po prehre so Šamorínom sme sa ocitli na poslednom mieste tabuľky.

Slavoj Trebišov – FC ŠTK Fluminense Šamorín 0:2 (0:1)
Zostava Slavoja: Pella – Vojtovič (78. Kražel), Lazarus, J. Kolbas (C), Junior (54. Vajs), Lorinčák, Špak, M. Kolesár, Lukáč, Novák, Begala.

Boj o záchranu nevzdávame a o nejaký ten bodík zabojujeme už v piatok 9.novembra o 13:00, keď v Stupave nastúpime proti Interu Bratislava.