V poslednom zápase jesene sme prehrali

V 17.kole II.futbalovej ligy sme nastúpili na pôde Interu Bratislava.

V Stupave sme nastúpili proti jednému z mála súperov, nad ktorým sme doma dokázali zvíťaziť. V prvom domácom zápase sme pred skvelou diváckou kulisou vyhrali 2:1 dvoma gólmi Jána Nováka. Aj toto stretnutie sme začali lepšie a v 12.minúte zakončenie Lorinčáka iba tesne minulo ľavú žrď bratislavskej brány. Z gólu sme sa však radovali v 22.minúte, keď Matúš Lorinčák prízemnou strelou nedal šancu domácemu gólmanovi – 0:1. Vyrovnávajúci gól však už prišiel o 6 minút neskôr, keď sa po rohu presadil Šalata – 1:1. Vyrovnaný prvý polčas sa skončil nerozhodným výsledkom. Začiatok druhého polčasu patril domácim, ktorý si vypracovali niekoľko gólových šancí, no Pella podržal náš tím. Gólovo sa im však podarilo presadiť v 77.minúte po zakončení Jakuba Šulca – 2:1. V nadstavenom čase výsledok prikrášlil striedajúci Pavlović – 3:1. Napriek sľubnému úvodu sme zo Stupavy odišli naprázdno.

V 17 zápasoch doterajšieho priebehu ligy sme nazbierali žiaľ iba chudobných 13 bodov za 3 víťazstvá, 4 remízy a 10 prehier, a to znamená, že prezimujeme na poslednej priečke druholigového pelotónu. Veríme však, že kvalitná zimná príprava, posilnenie kádra i realizačnému tímu nás dovedie k vytúženému cieľu, a to k záchrane 2.ligy v našom meste.

FK Inter Bratislava – Slavoj Trebišov 3:1 (1:1)
Góly: 28.Šalata, 77.Šulc, 90.Pavlović – 22.Lorinčák
Zostava Slavoja: Pella – Kražel, Lazarus, J. Kolbas (C), Junior (81. Jovanović), Lorinčák (46. Vajs), Špak, M. Kolesár Lukáč (84. Starosta), Novák, Begala.