Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Ďalšie víťazstvo v príprave

V posledný januárový deň sme na vlastnom ihrisku v rámci ďalšieho z prípravných zápasov privítali FK Humenné.

Už od úvodných minút bolo na ihrisku vidieť, že proti lídrovi 4.ligy nás nečaká nič jednoduché. Hostia sa prezentovali dobrou obrannou hrou a nepúšťali nás do vyložených gólových príležitostí. V 18.minúte po súhre z ľavej strany preletel center šestnástkou hostí až na osamoteného Pavla Ruskovského, ten však hosťujúcu bránu prestrelil. Po polhodine hry prvykrát pohrozili aj Humenčania. Strelu humenského hráča Giertl vyrazil iba pred seba a následná dorážka našťastie neskončila v našej sieti. O 5 minút neskôr zazvonilo humenskému brankárovi brvno po strele od Cekaja. Predsa sme sa v 1.polčase ešte dočkali gólu, keď tesne pred polčasovým hvizdom využili prečíslenie Vajs s Juniorom a druhý menovaný dopravil loptu do brány.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

V 2.polčase prvý strelecký pokus do priestoru brány patril Humenčanom, no propagačnú strelu hosťujúceho hráča bezpečne kryl Erik Kolbas. V 68.minúte si však už suverénny štvrtoligový líder vypracoval vyloženú gólovú šancu a strela len tesne minula trebišovskú bránu. V 70.minúte po centri od nového hráča Falcka Peňu zakončoval halfvolejom Jaro Kolbas. Gól prišiel o niekoľko minút nato, keď po priamom kope Ruskovského bol dôrazný v súperovej šestnástke už spomínaný Falck Peňa a zvýšil na 2:0. Týmto výsledkom sa tento zápas aj skončil a naši futbalisti tak neinkasovali už takmer 400 minút.

5. PZ: Slavoj Trebišov – FK Humenné 2:0 (1:0) 
Góly: 43.Junior, 73.Falck Peňa
Zostava Slavoj Trebišov: Giertl (46. E. Kolbas) – Pa. Šuľák (59. Pe. Šuľák), Kražel, Rota, E. Lukáč (81. Zöllei), Mujković (46. Starosta), J. Kolbas, Vajs (59. Jacko), Ruskovský, Cekaj (46. Falck Peňa), Junior.

Najbližší zápas odohráme v zmenenom termíne, a to 6.februára o 14:30 proti poprednému treťoligovému tímu ŠK Odeva Lipany.

Pridať komentár