Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Derby bez gólov

Boje o postup i záchranu v 2.lige vrcholia. V 28.kole sme v Družstevnej pri Hornáde nastúpili proti nášmu priamemu konkurentovi o zotrvanie v súťaži – Lokomotíve Košice.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Od úvodných minút prebrali iniciatívu domáci futbalisti, ktorí si prípadným víťazstvom mohli predčasne poistiť druholigovú príslušnosť i pre nasledujúcu sezónu. Počas prvých 10 minút sa do zakončenia postupne dostali Leško, Ivanko – Macej a Araujo. Naši sa prezentovali streleckým pokusom v 11.minúte, ktorý však nemieril medzi tri žrde Fabiniho. Pozornou defenzívou sme súpera v prvom polčase napriek hernej prevahe nepustili do vyloženej gólovej šance. Domáci však stupňovali svoj tlak hneď od úvodu 2.polčasu. V 49.minúte nás po zakončení Leška podržal Bieszczad. Naši futbalisti sa len ťažko dostávali do zakončenia, o čom svedčí aj fakt, že počas celého zápasu sme ani raz nevystrelili na súperovu bránu. Vďaka výborným zákrokom poľského gólmana Bieszczada sme si z pôdy Lokomotívy odviezli bod za bezgólovú remízu.

FC Lokomotíva Košice – Slavoj Trebišov 0:0
Zostava Slavoj Trebišov: Bieszczad – Kražel, Špak, Lazarus, Begala, J. Kolbas (C), Junior, Zajac (88. Vojtovič), Regáli (76. Barbosa), Novák, M. Kolesár.

Pridať komentár