Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Smolná prehra s Popradom

V poslednom zápase 27.kola II.ligy sme na vlastnom štadióne v nesmierne dôležitom stretnutí pre oba tímy privítali FK Poprad.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Od úvodu sa hralo v chladnom a daždivom počasí a prvú šancu na skórovanie si vypracovali favorizovaní hostia v 6.minúte. Strelu Stanislava Šestáka však náš gólman Bieszczad vyrazil na rohový kop. Po góle však volala akcia na opačnej strane v 10.minúte, keď sa lopta po peknej akcii od Igora Žofčáka kotúľala v bezprostrednej blízkosti bránkovej čiary. Aj v zvyšnej časti 1.polčasu sme boli lepším a nebezpečnejším tímom. V 24.minúte Junior v sľubnej šanci nastrelil iba ruku jedného z popradských obrancov. V 28.minúte sme mali ďalšiu príležitosť streliť úvodný gól zápasu, no ani tentokrát šťastena nestála pri nás. V závere polčasu sme tak pykali, keď sa po peknej akcii presadila najväčšia hviezda Popradu Stanislav Šesták – 0:1.

Hneď od začiatku 2.polčasu sme pokračovali v nastolenom trende a hralo sa prakticky na jednu bránu. Hlavičkové zakončenie Nikolića po priamom kope v 47.minúte vytlačil Knurovský na roh. Po sérii rohových kopov sa hneď vzápätí dostal do obrovskej šance legionár Junior, no ani teraz nepochodil. Striedajúci Barbosa to v 75.minúte vyskúšal strelou z väčšej diaľky, ktorá iba tesne minula popradskú bránu. Tím, ktorý bojuje o postup do našej najvyššej súťaže sa v 2.polčase prezentoval najmä odkopávanými loptami. V 86.minúte sme po faule na Jána Nováka v pokutovom území mali kopať pokutový kop, no hlavný rozhodca Kozák mal iný názor. V emóciami vybičovanom zápase tak zvíťazil šťastnejší tím.

Slavoj Trebišov – FK Poprad 0:1 (0:1)
Zostava Slavoj Trebišov: Bieszczad – Kražel, Lazarus, Begala (67. Barbosa), J. Kolbas (C), Junior, Žofčák, Nikolić, Regáli (62. Zajac), Novák, M. Kolesár.

Najbližší zápas odohráme už v piatok 10.mája o 17:00 v Družstevnej pri Hornáde, kde nastúpime proti našemu tabuľkovému susedovi – Lokomotíve Košice.

Pridať komentár