Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Dnes cestujeme do Bardejova

Až v 5.zápase sezóny 2021/2022 sa naši futbalisti predstavia na ihrisku súpera. Po 4 domácich dueloch nás tentoraz preverí Partizán Bardejov.

Klubu z Horného Šariša, ktorý už o pár mesiacov oslávi storočnicu, sa v minulej sezóne nedarilo a futbalisti Bardejova skončili v zóne zostupu. Kvôli neudeleniu licencie Nitre sú však Partizáni aj v tejto sezóne súčasťou druhej ligy, no úvod súťaže im určite nevyšiel podľa predstáv. Z ostatných 4 zápasov si na svoje konto pripísali iba 1 bod, a to aj napriek tomu, že Bardejovčania doposiaľ zahrávali najviac pokutových kopov spomedzi všetkých tímov v súťaži. Z troch ponúknutých príležitostí sa však gólovo dokázali presadiť len raz a s aktuálnym skóre 3:8 im patrí priebežné 14.miesto.

V Bardejove po minuloročnej neúspešnej sezóne nezostal kameň na kameni a káder prešiel výraznou obmenou. V mužstve ostalo iba 7 hráčov, z ktorých môžeme spomenúť brankára Čikoša-Pavlička, Horvátha alebo Petka. Príchodom nového trénera Šarmíra tak muselo dôjsť aj k skladaniu nového kádra. V Bardejove aktuálne nájdeme mená ako Fojtíček, Keresteš, Kružliak či Župa. Zaujímavým hráčom v drese Partizána je brazílsky legionár Lopez Da Silva Junior, ktorý v sezónach 2017/18 a 2018/19 odohral v Trebišove dovedna 52 druholigových zápasov.

S Bardejovom sa nám v minulých sezónach darilo, keď v ostatných 7 zápasoch sme sa až 5-krát radovali z víťazstva a dvakrát sa zrodil nerozhodný výsledok. Remízou sa skončil aj doposiaľ posledný vzájomný zápas v Bardejove na jar tohto roka. Boli by sme radi, keby táto pozitívna štatistika pokračovala, no domáci tím, ktorý potrebuje nutne zvíťaziť, určite nepredá kožu lacno.

Duel 5.kola druhej ligy medzi Partizánom Bardejov a Slavojom Trebišov je naplánovaný na sobotu 21.augusta so začiatkom o 16:30. Z pozície hlavného rozhodcu ho povedie Kristián Micheľ, ktorému na čiarach budú asistovať Dávid Bobko a Martin Špivák. K dispozícii bude opäť aj priamy prenos na HUSTE.TV.

Slavoj do toho!

Pridať komentár