Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Dnes hostíme Žilinu

Sériu štyroch domácich zápasov v rade ukončíme sobotňajším stretnutím proti rezerve MŠK Žilina.

Žilinské béčko je už stabilnou súčasťou našej druhej najvyššej futbalovej súťaže. V ostatných sezónach sa zväčša pohybovalo v pokojnom strede druholigovej tabuľky, výnimkou bol posledný ročník, v ktorom šošoni rozhodli o svojej záchrane až v záverečnom zápase sezóny. Do nového súťažného ročníka 2021/2022 vstúpili dvoma remízami s Púchovom i Komárnom a naposledy podľahli pod Dubňom Petržalke po výsledku 1:4. So ziskom 2 bodov pri skóre 4:7 im tak aktuálne patrí 11.miesto.

Žilinskí mladíci sa tak v Trebišove budú usilovať o svoje premiérové víťazstvo v sezóne. Aj napriek tomu, že žltozelení ešte doposiaľ neokúsili chuť víťazstva, budú určite nebezpečným a náročným súperom. Za všetko hovorí klubová práca s mládežou, ktorá patrí bezpochyby k najlepším na Slovensku. Naši futbalisti však v domácom prostredí rozhodne nechcú zaváhať a nadviazaním na výkon z ostatného zápasu s Dubnicou vedie cesta k priaznivému výsledku.

Duel 4.kola druhej ligy medzi Slavojom Trebišov a MŠK Žilina B je naplánovaný na sobotu 14.augusta so začiatkom o 17:00. Hlavným rozhodcom stretnutia je Andrej Chromý, ktorému na čiarach budú asistovať Juraj Halíček a Dávid Bobko. Náhradným rozhodcom zápasu je Matej Choreň, k dispozícii bude znova aj priamy prenos na stránke Huste.tv.

Pridať komentár