Naďalej ostávame bez víťazstva

Ani v 7.kole sme sa nedočkali premiérového triumfu v tomto ročníku 2.ligy, keď sme na domácej pôde v Michalovciach podľahli Púchovu najtesnejším rozdielom.

V súboji posledných dvoch tímov bez víťazstva v lige ako prví pohrozili hostia z Púchova. Strela kapitána Rišku z 12.minúty však mierila vedľa našej brány. Do veľkej príležitosti na otvorenie skóre sme sa dostali v 22.minúte, ale osamotený Barbosa z vnútra šestnástky prestrelil. Dôležitý prvý gól zápasu sa podarilo streliť Púchovu, keď sa v 37.minúte individuálne presadil Patrik Krčula a poslal loptu za chrbát Gmittera – 0:1.

Do 2.polčasu sme vstúpili aktívne s cieľom otočiť nepriaznivý stav. Už v 47.minúte mohlo byť vyrovnané, ale lopta skončila iba na brvne hosťujúcej brány. Nemožné sme zahodili v 52.minúte, keď sa z bezprostrednej blízkosti ani na dvakrát nepresadil Jano a následne z 5 metrov prestrelil bránu aj Mihálik. V 67.minúte sa hneď po príchode na ihrisko prezentoval prudkou strelou Novák, no Strelčík jeho pokus vyrazil. Smola pri nás stála aj v 79.minúte, keď Novák z priameho kopu trafil iba ľavú žrď. V nadstavenom čase sa ešte v sľubnej hlavičkovej pozícii ocitol Zsigmond, no aj jeho zakončenie skončilo vedľa brány. V zápase, v ktorom sme boli lepším tímom sme podľahli Púchovu tesne 0:1.

Slavoj Trebišov – MŠK Púchov 0:1 (0:1)
Zostava Slavoj Trebišov: Gmitter – Korijkov, Ilinjo, Barbosa, Begala (66. Novák), Tóth (76. Chovan), Zsigmond, Cicman (C), Hirjak (81. Matić), Mihálik, Jano.

Už v stredu 4.septembra cestujeme do Kováčovej na 3.kolo Slovnaft Cupu a najbližší ligový zápas odohráme v nedeľu 8.septembra o 10:30 na ihrisku ŠK Slovan Bratislava B.