Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Ostávame v druhej lige!

Aj v novom súťažnom ročníku 2019/2020 budeme figurovať v 2.celoštátnej futbalovej lige. Rozhodlo o tom neprihlásenie sa Lokomotívy Košice.

Bojovať v jarnej časti sa vyplatilo! Po jeseni sme sa nachádzali na úplnom chvoste druholigového pelotónu, no napriek tomu sa nám zlepšenými výkonmi na jar podarilo prebojovať až na 13.miesto. Teda prvé zostupové, ale hneď po sezóne oznámili problémy Bardejov či Šamorín a otázny bol aj štart niektorých treťoligistov. Všetky tieto tímy sa nakoniec prihlásili do 2.ligy, o to prekvapujúcejší bol tak koniec košickej Lokomotívy.

V utorok 18.júna naši futbalisti odštartovali letnú prípravu na nový ročník 2.ligy. V tejto kvalitnej 16-člennej súťaži sa predstavíme po tretíkrát v rade. Prvý majstrovský zápas by sme mali odohrať v nedeľu 21.júla v Petržalke, o zmenách v kádre a prípravných zápasoch budeme postupne informovať.

Na prvom tréningu sa zúčastnili títo hráči:
Erik Kolbas, Volodymyr Starosta, Vladimír Kražel, Guilherme Barbosa Dos Santos Silva, Jaroslav Kolbas, Matúš Lorinčák, Ján Novák, Lopez Da Silva Junior, Róbert Bumbera (návrat z hosť. Veľké Revištia), Dominik Vasiľ (návrat z hosť. Sačurov), Viktor Staš, Dominik Sočuvka, Roland Himaľ, Erik Varga (všetci Trebišov U19)
Chýbal : Patrik Zajac (dovolenka)
Odišli : Peter Vojtovič, Roman Begala (obaja ukonč. hosť. Michalovce), Milan Nikolić, Celestine Chukwuebuka Lazarus, Erik Hlaváč (všetci si hľadajú angažmán), Emil Lukáč (ukončil pôsobenie)

Pridať komentár