Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Prešovské béčko nám uštedrilo prvú prehru

Netradične už o 10:30 bol naplánovaný výkop zápasu, ktorý zahájil program štvrtého kola. Do Prešova sme mohli prísť sebavedomí po troch víťazstvách z prvých troch kôl, lenže mladí koňare, nám uštedrili poriadnu facku.

Ak by kvôli skorému výkopu bol niektorý z fanúšikov (prípadne hráčov) ešte nie celkom zobudený, tak už vo štvrtej minúte dostal budíček v podobe gólu domáceho Straku, ktorý padol po peknej kombinácii. Prešovskí mladíci od začiatku ukazovali, že lídra tabuľky sa absolútne nezľakli. Do polčasu si vypracovali ďalšie šance, ktoré ale ostali nepremenené. Trest prišiel po chvíľkovej strate koncentrácie a chybe, ktorú v gól pretavil Dino Trajkovski, ktorý zaznamenal premiérový gól v našom drese. Ale ani tento moment nás nenakopol k lepšiemu výkonu a obratu, naopak pokračovali sme v nemastnom-neslanom výkone. Naše trápenie domáci dokonale využili. Najprv Giertla obstrelil Petko a v závere sa po individuálnej akcii presadil aj Hirka.

Ospravedlnením nemôžu byť ani absencie v zadných radoch. Chýbali nám síce Pačuta, Kražel aj už dlhšie zranený Osmanović, ale dnes nebola chyba len v defenzíve. Ani ofenzíva nepracovala tak, ako by mala a tá bola kompletná.

Šancu na zlepšenie nálady budeme mať v sobotu, keď privítame Pušovce. Tie zatiaľ veľmi nápadne pripomínajú práve Slavoj zo začiatku minulej sezóny a po troch zápasoch majú skóre 0:25. Hoďme preto túto prehru za hlavu a pripravme sa už na ďalšieho súpera. Slavoj do toho!

1. FC Tatran Prešov „B“ – Slavoj Trebišov 3:1 (1:0)
Góly: 4. Straka, 66. Petko, 78. Hirka – 51. Trajkovski
ŽK: Olansunjanmi -Kulich, Trajkovski
Zostava Slavoja: Giertl – Šuľák, Capko, Olah, Trajkovski, Opiela (74. Čižmár), Junior, Jacko, Lorinčák, Ruskovský, Kulich (na lavičke ostali Šimko, Vereb a Kolbas)

Tabuľka 3. ligy tu.

Pridať komentár