Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Príprava odštartovaná víťazstvom

V sobotu predpoludním nastúpili naši futbalisti na prvý prípravný zápas v rámci zimnej prípravy. Naším súperom bol 1.FC Tatran Prešov.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Úvodné minúty zápasu priniesli vyrovnaný futbal s niekoľkými šancami na jednej či druhej strane, no gólu sme sa dočkali až tesne pred uplynutím polhodiny hry. Po peknej súhre nášho tímu sa do streleckej listiny zapísal Guilherme Barbosa – 1:0. Tri gólové šance sme si vypracovali v závere 1.polčasu. Jednu z nich sa nám podarilo premeniť, keď sa v 40.minúte presadila nová česká akvizícia Vítek Vejr – 2:0. Následne zoči – voči prešovskému brankárovi neuspel Barbosa a Vejr trafil iba do tyčky.

Do druhého polčasu sme vstúpili s troma zmenami, keď Gmittera vystriedal Leško, Brazílčana Barbosu Sočuvka a namiesto Cicmana prišiel Vojtovič, ktorý naposledy hral za Humenné. Po pár minútach druhej časti hry sme pridali tretí gól, o ktorý sa pohľadnou strelou k pravej tyčke postaral Kevin Zsigmond – 3:0. V závere zápasu sme prestriedali, keď priestor dostali aj naši dorastenci – Rigo, Boberský a Škodi. Skóre stretnutia sa už nemenilo.

1. PZ: Slavoj Trebišov – 1. FC Tatran Prešov 3:0 (2:0)
Góly: 28. Barbosa, 40. Vejr a 52. Zsigmond
Zostava Slavoj Trebišov: Gmitter (46. Leško) – Korijkov, Špak, Cicman (46. Vojtovič), Ilinjo (69. Rigo), Zsigmond (76. Boberský), Harvila, Mihálik (74. Škodi), Barbosa (46. Sočuvka), Hirjak (60. Vodilka), Vejr.

Najbližší prípravný zápas odohráme opäť doma, v sobotu 25.januára privítame MFK Vranov nad Topľou.

Pridať komentár