V druhom prípravnom zápase remíza s Cigándom

Príprava na jarnú časť 2.ligy je v plnom prúde a naše áčko si v ďalšom prípravnom zápase zmeralo sily s maďarským Cigándom SE.

Fotka Slavoj Trebišov.

Po cennom stredajšom víťazstve nad susednými Michalovcami sme dnešné stretnutie neodštartovali v takom tempe ako proti Zemplínu. Na ťažkom teréne sa hralo zväčša medzi šestnástkami s minimom gólových šancí na jednej či druhej strane. Prvý polčas sa tak skončil bez gólov. Ten druhý sme začali lepšie a v 56.minúte sme sa ujali vedenia zásluhou Jakuba Vodilku. O 10 minút na to sa však maďarský treťoligista radoval z vyrovnávajúceho zásahu a do konca zápasu sme už gól nevideli.

Oproti stredajšiemu zápasu dostali v dnešnom zápase priestor ďalší hráči. Brankár Stano Pella odchytal prvý polčas, od začiatku zápasu nastúpil aj navrátilec Junior. Po úvodnom dejstve vystriedal Dominika Sočuvku náš jediný úspešný strelec Jakub Vodilka a v záverečnej štvrťhodine si zahral aj Dominik Vasiľ.

Slavoj Trebišov – Cigánd SE 1:1 (0:0)
Zostava Slavoja: Pella (46. Poljanec) – Schegrikovich (63. Jovanović), Lazarus, Špak, Kražel, Hlaváč (83. Varga), J. Kolbas (46. Starosta), Rober (46. Lorinčák), Sočuvka (46. Vodilka), Lukáč (68. Levický), Junior (77. Vasiľ).

Ďalší prípravný zápas odohráme v stredu 23.januára o 15:00 na pôde maďarského prvoligistu Kisvarda FC.