Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Vysoká prehra so Skalicou

V nedeľu popoludní sme v košickom Čermeli odohrali ešte len tretí domáci zápas v tejto sezóne. Tentokrát sme privítali popredný tím 2.ligy MFK Skalica.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Výrazný tabuľkový rozdiel medzi oboma tímami nebolo od úvodného hvizdu vôbec vidieť. Práve naši futbalisti boli smerom dopredu viac nebezpeční, ale končilo to iba pri pološanciach. Zlomový moment celého zápasu prišiel v 42.minúte, keď faul nášho brankára Gmittera vyústil do pokutového kopu i červenej karty. Penaltu bezpečne premenil Haša a poslal svoj tím do vedenia – 0:1. Keď sa už zdalo, že sa do kabín pôjde za tohoto stavu, tak v nadstavenom čase Haša udrel po druhýkrát – 0:2.

V druhom polčase sme sa snažili ešte niečo urobiť s nepriaznivým stavom. Aj napriek oslabeniu sme boli aktívni a v 59.minúte sme strelili kontaktný gól. Hlavička Tomáša Ilinja skončila za Junasom – 1:2. Vyrovnanie sme mali na dosah, ale nevýrazní hostia využili naše zaváhania a rozhodli o svojom víťazstve. V 77.minúte sa strelou k ľavej tyčke presadil Pospíšil, v 84.minúte uzavrel na konečných 4:1 Šebesta.

Slavoj Trebišov – MFK Skalica 1:4 (0:2)
Zostava Slavoj Trebišov: Gmitter – Korijkov (C), Kražel (56. Zsigmond), Ilinjo, Tóth, Matić, Cicman, Harvila, Chovan (44. Leško), Mihálik, Jano (73. Černák).

Najbližší zápas odohráme v sobotu 5.októbra o 15:00 v Liptovskom Mikuláši.

Pridať komentár