Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Zimná príprava zahájená

Vo štvrtok 9.januára naše A-mužstvo odštartovalo prípravu na jarnú časť 2.ligy. Úvodného tréningu sa zúčastnilo 15 hráčov.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Do prvého tohtoročného tréningu pod vedením trénera Vladimíra Rusnáka sa zapojili títo hráči: Martin Leško, Richard Gmitter, Ľubomír Korijkov, Tomáš Ilinjo, Róbert Cicman, Ladislav Hirjak, Lukáš Tóth, Štefan Harvila, Jakub Vodilka, Dominik Sočuvka, Roland Černák a trojica hráčov z nášho staršieho dorastu: Jozef Boberský, Richard Rigo a Vladimír Rusnák ml. Po zranení sa individuálne pripravoval Vladimír Kražel.

K tímu sa v sobotu pripojí tréner Ľuboš Benkovský a takisto Kevin Zsigmond s Lukášom Mihálikom. Začiatkom budúceho týždňa pribudne Brazílčan Guilherme Barbosa a z Michaloviec by sa mali vrátiť Roman Begala i Dávid Špak. Do prípravy sa zapoja aj ďalší hráči z dorastu, a to Richard Škodi s Patrikom Čerňákom. S mužstvom sa po jeseni rozlúčil Róbert Jano. V najbližšej dobe privítame v našom tíme aj niekoľko nových mien, o všetkom podstatnom vás budeme včas informovať.

Pripomíname, že prvý prípravný zápas odohráme v sobotu 18.januára o 10:00, keď na domácej umelej tráve vyzveme momentálneho lídra 3.ligy 1.FC Tatran Prešov.

Pridať komentár