Cenný bod z Dubnice

Po takmer 5 mesiacoch sa naše A-mužstvo predstavilo v majstrovskom zápase 2.ligy. Na úvod nového ročníka sme nastúpili na ihrisku minuloročného majstra FK Dubnica nad Váhom.

Podľa očakávania boli od začiatku stretnutia aktívnejší domáci futbalisti. Už v 7.minúte získali výhodu pokutového kopu po ruke Špaka. Aurel Dávidík sa z bieleho bodu nemýlil a poslal Dubnicu do vedenia – 1:0. Naši sa z inkasovaného gólu rýchlo otriasli a už v 18.minúte sa nám podarilo vyrovnať po výstavnom kúsku Issu – 1:1. Domáci mali aj naďalej miernu prevahu, ale bez vážnejšej gólovej šance. V 36.minúte mohli pridať druhý gól, nás našťastie zachránila pravá žrď. Obraz hry sa diametrálne nezmenil ani v 2.polčase. V 48.minúte sa po pokuse Kuzmu vyznamenal náš brankár Vinclér. Na opačnej strane strele Radovanovića chýbala väčšia razancia. V 70.minúte sa domáci priaznivci už radovali z gólu, ten však hlavný rozhodca neuznal a skóre ostalo nezmenené. Naši boli majstrovi z uplynulej sezóny vyrovnaným súperom, ale vo finálnej fáze sme niekoľkokrát zlyhali. Aj napriek tomu sme si z horúcej dubnickej pôdy odviezli cenný bod.

FK Dubnica nad Váhom – Slavoj Trebišov 1:1 (1:1)

Góly: 7.Dávidík (11m) – 18. Issa.

Zostava Slavoj Trebišov: Vinclér – Vojtovič (65. Smirnov), Katunský, Ilinjo (C), Kanu, Issa, Radovanović (90. Bajtoš), Sitarčík, Digoň (C) (83. Begala), Pálfi (83. Chovan), Špak.