V generálke sme remizovali

V poslednom prípravnom zápase pred ostrým štartom 2.ligy sme nastúpili na štadióne FK Humenné.

Od úvodu zápasu boli aktívnejší domáci Humenčania a niekoľkokrát nebezpečne pohrozili. Vinclér však neinkasoval. Naši sa osmelili až po polhodine hry, keď Digoň preveril Slávika. Po následnej šanci Pálfiho sme sa mohli ujať vedenia, ale jeho pätička skončila tesne vedľa humenskej brány. V 35.minúte sme sa už radovali z presného zásahu zásluhou Romana Begalu – 0:1. Neprešli ani dve minúty a na svetelnej tabuli už svietil stav 0:2. Samostatný únik chladnokrvne zakončil Predrag Radovanović. Vyrovnaný priebeh hry pokračoval aj v 2.polčase. V 66.minúte sa jedovatou strelou prezentoval exslavojista Harvila, ale bránu netrafil. V záverečnej 20-minútovke rozhodol o osude celého zápasu trebišovský rodák v humenskom drese Roland Černák. Ten najprv v 70.minúte prepálil všetko, čo mu stálo v ceste a znížil na 1:2. Ešte výstavnejší gólový kúsok sa mu podaril v 82.minúte z priameho kopu, čím stanovil konečný stav generálky na 2:2.

FK Humenné – Slavoj Trebišov 2:2 (0:2)

Góly: 35. Begala, 37. Radovanović

Zostava Slavoj Trebišov: Vinclér – Bajtoš (66. Vojtovič), Katunský (66. Ilinjo), Špak (66. Krajňak), Chovan (66. Bach), Pálfi (90. Selimi), Begala (66. Sitarčík), Digoň, Kanu (90. Ihnát), Issa (46. Smirnov), Radovanović (90. Vodilka)