Komárno zdolané! Máme prvú výhru!

V 13.kole II.ligy sme sa dočkali premiérového víťazstva. V Michalovciach sme otočili zápas s Komárnom a vyhrali 3:1.

Do stretnutia sme vstúpili sebavedomo s odhodlaním vybojovať prvé 3 body. Od úvodu sme mali herne navrch, ale paradoxne hostia sa dostali do vedenia. V 14.minúte sa po rohovom kope hlavou presadil Udeh – 0:1. Našich to nepoložilo a už o 10 minút na to bolo vyrovnané. Aj druhý gól zápasu padol po rohu, sieť komárňanskej brány rozvlnil Tomáš Ilinjo – 1:1. Tesne pred koncom polčasu sa nám podarilo strhnúť vedenie na svoju stranu, keď po priamom kope hlavou skóroval Róbert Cicman – 2:1. Počas celého prvého polčasu sme boli lepším mužstvom a do kabín sme tak išli za zaslúženého vedenia 2:1. V druhom dejstve sa hra viac vyrovnala a naši už neboli tak dominantní. Aj napriek tomu sme hostí do vážnejšej gólovej šance nepustili. V 84.minúte sa po výbornej prihrávke od Matiča presadil striedajúci Barbosa a rozhodol o našom premiérovom víťazstve.

Slavoj Trebišov – KFC Komárno 3:1 (2:1)
Góly: 24. Ilinjo, 40. Cicman, 84.Barbosa – 14.Udeh
Zostava Slavoj Trebišov : Leško – Korijkov (C), Kražel, Ilinjo, Tóth (79. Begala), Matić, Cicman, Harvila, Chovan (64. Zsigmond), Mihálik (45. Barbosa), Černák.

Najbližší zápas odohráme v sobotu 19.októbra o 14:30 v Žiari nad Hronom. Naším súperom bude líder 2.ligy MFK Dukla Banská Bystrica.