Klub založený v roku 1912

FUTBALOVÝ KLUB SLAVOJ TREBIŠOV

Lídra sme nezaskočili

V 14.kole II.ligy sme na štadióne v Žiari nad Hronom nastúpili proti aktuálnemu lídrovi súťaže MFK Dukla Banská Bystrica.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Po minulotýždňovom premiérovom víťazstve nad Komárnom sme chceli zabodovať aj proti silnej Banskej Bystrici. Už v 4.minúte sme prehrávali, keď si Cicman zrazil loptu do vlastnej siete. Vyrovnať sme mohli v 19.minúte, ale Harvila vo veľkej šanci netrafil prázdnu bránu. A tak sme po polhodine hry inkasovali druhý gól. Úspešným strelcom bol Róbert Polievka – 2:0. Do konca prvého polčasu sa už stav nemenil. Na začiatku druhého polčasu videl Lukáš Tóth diskutabilnú druhú žltú kartu a dohrávali sme o jedného menej. Domáci využili početnú výhodu už o 2 minúty a po góle Staršieho vyhrávali už rozdielom triedy. Štvrťhodinu pred koncom zápasu pridal svoj druhý gól Polievka a stanovil na konečných 4:0.

MFK Dukla Banská Bystrica – Slavoj Trebišov 4:0 (2:0)
Zostava Slavoj Trebišov: Leško – Korijkov (C), Kražel (28. Hirjak), Ilinjo, Begala, Tóth, Matić, Cicman, Harvila (85. Zsigmond), Černák (64. Hovhannisyan), Špak.

Na záver jesene sú pred nami 3 domáce zápasy. V tom najbližšom, už v nedeľu 27.októbra o 14:30 privítame druhý tím súťaže – FK Dubnica nad Váhom. Zápas sa odohrá už na trebišovskom zrekonštruovanom štadióne, tak príďte podporiť našich chlapcov.

Pridať komentár